Kontaktujte zástupce YouTube Ke stažení na

Kontakt

Region 1

Regionální Manažer

Artur Zezyk

tel.: +48 603 131 699

e-mail: a.zezyk@schilsner.pl

Kontaktujte Regionálního Manažera pro navázání spolupráce, získání podpory prodeje a informací o produktové nabídce a novinkách

Kontakt

Region 2

Regionální Manažer

Przemysław Gurak

tel.: +48 607 922 977

e-mail: p.gurak@schilsner.pl

Kontaktujte Regionálního Manažera pro navázání spolupráce, získání podpory prodeje a informací o produktové nabídce a novinkách

Kontakt

Region 3

Regionální Manažer

Krzysztof Kwiatek

tel.: +48 609 119 166

e-mail: krzysztof.kwiatek@schilsner.pl

Kontaktujte Regionálního Manažera pro navázání spolupráce, získání podpory prodeje a informací o produktové nabídce a novinkách

Kontakt

Region 4

Regionální Manažer

Paweł Peciak

tel.: +48 663 818 333

e-mail: p.peciak@schilsner.pl

Kontaktujte Regionálního Manažera pro navázání spolupráce, získání podpory prodeje a informací o produktové nabídce a novinkách

Kontakt

Region 5

Regionální Manažer

Maciej Rydjan 

tel.: +48 661 993 661

e-mail: m.rydjan@schilsner.pl

Kontaktujte Regionálního Manažera pro navázání spolupráce, získání podpory prodeje a informací o produktové nabídce a novinkách

Kontakt

Region 6

Regionální Manažer

Tomáš Kloud

tel.: +420 722 936 553

e-mail: t.kloud@schilsner.pl

Kontaktujte Regionálního Manažera pro navázání spolupráce, získání podpory prodeje a informací o produktové nabídce a novinkách

Kontakt

    Napište nám!

    Schilsner Industry
    Group Sp. z o.o.

    Bierutowska 77, 51-317 Wrocław

    tel. +48 71 35 00 601

    Pracovní doba: po - pá: 8:00-16:00