Skontaktuj się z Przedstawicielem Facebook Do pobrania

Kontakt

Region 1

Manager regionu

Artur Zezyk

tel.: 603 131 699

e-mail: a.zezyk@schilsner.pl

Skontaktuj się z Managerem Regionu, aby nawiązać współpracę, uzyskać wsparcie sprzedażowe oraz informacje o ofercie produktowej i nowościach

Skontaktuj się

Region 2

Manager regionu

Przemysław Gurak

tel.: 607 922 977

e-mail: p.gurak@schilsner.pl

Skontaktuj się z Managerem Regionu, aby nawiązać współpracę, uzyskać wsparcie sprzedażowe oraz informacje o ofercie produktowej i nowościach

Skontaktuj się

Region 3

Manager regionu

Krzysztof Kwiatek

tel.: 609 119 166

e-mail: krzysztof.kwiatek@schilsner.pl

Skontaktuj się z Managerem Regionu, aby nawiązać współpracę, uzyskać wsparcie sprzedażowe oraz informacje o ofercie produktowej i nowościach

Skontaktuj się

Region 4

Manager regionu

Paweł Peciak

tel.: 663 818 333

e-mail: p.peciak@schilsner.pl

Skontaktuj się z Managerem Regionu, aby nawiązać współpracę, uzyskać wsparcie sprzedażowe oraz informacje o ofercie produktowej i nowościach

Skontaktuj się

Region 5

Manager regionu

Maciej Rydjan 

tel.: 661 993 661

e-mail: m.rydjan@schilsner.pl

Skontaktuj się z Managerem Regionu, aby nawiązać współpracę, uzyskać wsparcie sprzedażowe oraz informacje o ofercie produktowej i nowościach

Skontaktuj się

Region 6

Manager regionu

Tomáš Kloud

tel.: +420 722 936 553

e-mail: t.kloud@schilsner.pl

Skontaktuj się z Managerem Regionu, aby nawiązać współpracę, uzyskać wsparcie sprzedażowe oraz informacje o ofercie produktowej i nowościach

Skontaktuj się

    Napisz do nas!

    Schilsner Industry
    Group Sp. z o.o.

    ul. Bierutowska 77, 51-317 Wrocław

    tel. +48 71 35 00 601

    Godziny pracy: pon - pt: 8:00-16:00